Menu Content
User Login Open / Close
Filter Submit Reset
Airbag Yes
Radio Yes
Air Conditioning Yes
Transmission 5-gear man.
Luggage Compartment 372 l
Passengers 5
Classification Mid-size

Renault Mégane 1,6 16V

The Renault Mégane is a small family car. You can rent this car with 1.6 16V motor and 5-gear manual transmission. Renault Mégane is maximally for 5 people and its basic luggage compartment is 372 l.

Airbag Yes
Radio Yes
Air Conditioning Yes
Transmission 6-gear man.
Luggage Compartment 550 l
Passengers 5
Classification Mid-size luxury

Ford Mondeo 1,6 EcoBoost

From every angle, the stylish, dynamic and sportier profile of the new Mondeo hints at the enhanced design above and below the surface. Step inside and you'll immediately appreciate the premium comfort level and array of driving technologies. Less obvious to the naked eye but equally important are ...

Beds 2
Bathroom Yes
Toilet Yes
Minibar Yes
Television Yes
Restaurant (distance) 1 km

Double Room No. 12

This double room is located on the first floor. It has two windows on the west side, which offers a nice view over the picturesque landscape.

Notebook Lenovo

K práci i zábavě poslouží notebook Lenovo Ideapad 330. Přístroj na první pohled zaujme svým velkým,15,6" HD Anti-glare displejem, který díky vysokému jasu zaručuje výbornou viditelnost i na přímém slunečním světle. Displej lze naklopit až o 180° pro pohodlnou práci ve stoje, v sedě i v leže. HD ...

Fotoaparát

Pro amatérské fotografy i profesionály vytvořil Nikon lahůdku. Extra lehká zrcadlovka D5600 vám přesně padne do ruky a zajistí nádherné snímky a videa, nad kterými vám i vašemu okolí budou oči přecházet. Foťte portréty, krajinu i akci, přístroj se nezalekne ničeho.